HUGİN VX 675 EFT POS YAZARKASA , AKINSOFT BÖLGE BAYİ , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
0248 2335742
HUGİN VX 675 EFT POS YAZARKASA , AKINSOFT BÖLGE BAYİ , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

HUGİN VX 675 EFT POS YAZARKASA

Fiyat 1 1.600,00 TL
STOK DURUMU : 19 ADET Markası :HUGİN
icon
VX 675 ECR
İşletmeniz İçin Akıllı Seçim
İnce, sağlam yapılı VX 675 ÖKC, Kanun gereği Ödeme Kaydedici Cihaz kullanmak zorunda olan işletmelerden faaliyetlerinde seyyar EFT-POS cihazı kullanan ve yol kenarı otopark hizmeti veren işletmelere kadar birçok kuruluşun yardımına koşuyor.

Ci·haz, hem kasa fi·şi·ni· yazdırır, hem de her i·şlemi·n vergi· tutarını belleği·ne kaydederek Vergi· Dai·resi·'ne gi·decek raporunuzu hazırlar. Sahip olduğu tüm özelli·kler göz önünde bulundurulduğunda, tek kalemde akıllı bi·r seçi·mdi·r.

Temel Avantajlar
Mevzuata Uygun
Otopark hi·zmeti· sağlayıcıları ve EFT-POS ci·hazı kullanan di·ğer perakendeci·leri·n uymakla yükümlü oldukları standartlara uygundur. Maliye Bakanlığı tarafından yazar kasa kullanılması zorunlu tutulan tüm mecralarda yardımınıza koşar. Veri·leri· doğrudan mali sunuculara, ilgili bankaya ya da i·şlem merkezi·ne göndererek i·şlemleri·n hızlı ve güvenle gerçekleşti·ri·lmesi·ni· sağlar. Mali mühür sayesinde, yetkili devlet görevlileri dışındaki kişilerin mali bilgilere ulaşmasını engeller.

Çok Amaçlı
Gereken her yerde ve her zaman ödeme alır. Şifre girmeye dayalı işlemlerinizde NFC (Yakın Alan İletişimi) /Temassız işlem yapmanıza olanak sağlar. 400 MHz, ARM11 İşlemcisi sayesinde artık ışık hızında çok daha hızlı işlem yapabileceksiniz.

Üstün Kalite
Üstün kali·teli· ve güvenilir VX 675 ÖKC, elektroni·k ödeme si·stemleri·nde dünya li·deri· Verifone tarafından sunulmaktadır.

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
loading
Stok Miktarı : 19 ADET
Tavsiye Edilen Ürünler